Привіт з минулого)*

Привіт Наташка,якщо в тебе зараз поганий настрій, надіюсь цей лист його покращить!)Скоро 14 лютого і в мене депресивна хандра,тому не виключено,що й ти зараз страждаєш(Так дійсно,може я й відкрию тобі таємницю,але ти була унилою какашкою.Ну не завжди, звичайно,просто часом тебе так накривали погані емоції,що ти могла не спілкуватися ні з ким тижнями.Якщо зараз все змінилося то я дуже рада за тебе)А тепер пройдемося по списочку того, що ти мала б зробити за чей рік з хвостиком:
1)Поступити Ната,закінчити школу,здати ЗНО і поступити на журналіста!!!а не на панель пойти,ато я тебе знаааю...ти можеш)
2)Стати відеоблогером)так,зараз ти ніхто,ну не ти,а я зараз,бо в мене не має свого каналу.А в тебе надіюся він є і хоча б 10000 підписників)
3)Назбирати хоч півсуми на мот.якщо в тебе не має бабла,іди в столовку,іди поли мий,іди хоть в бордель, але в свої 18 років ти маєш мати мотоцикл!!ще півроку лишилось,поспіши,не будь бомжем.
4)Найди хлопа і заай його досмерті)ібо нагадаю тобі,, що за свої 16 років ти не знала що таке кохання((Може навіть ти читаєш цей лист з ним,дуже рада за тебе*)
5)Знайди вірного друга,знайди того хто пройде перевірку часом,не зрадить,не забуде,не проміняє на когось,а на всіх людей, до яких ти привязалась за цей період і вони виявилися гнилими...НАСРИ... ібо вони не гідні твоїх сліз!
6)Сонце не забувай. ти весела,добра,вірна,ти ніколи не зрадиш,ти цінуєш дружбу навіть більше чим кохання,ти заслуговуєш на щастя.Якщо зараз в тебе також період депресій,зберися і йди до своєї мети,бо мрій в тебе багато і справ багато.І знайдуться люди,які полють тебе такою яка ти є.
P.S.дехто мав почати курити, при зустрічі з Олею, надіюсь це сталося!*
P.P.S.через півроку ти вже бухнеш з дівками і все буде заїбісь,дотримай слово!
Люблю тебе.я та що ти:D


Письмо
из 2015-01-30 в 2016-02-14

Соседние письма

"Привет, Настя надеюсь ты везде и всё успеваешь,..." Настюха

"привет я из будущего. надеюсь за год ты не стал..." короче,

"Привет, Насть не обращай внимание , я проверяю ..." Настюха

"привет,зайка❤️ты наверно забыла меня прошлую,вс..." Выросла дуреха?

"ну как до сих пор бездельник? как учишся сейчас..." Привет

"Привет! Ну как ты там? Надеюсь, всё хорошо и ты..." Письмо Арине от Арины:3

О чем вы мечтаете? Каким вы видите себя через год, два... десять лет?
Опишите свою жизнь сейчас. Напишите, к чему стремитесь, перечислите свои планы на будущее. Фантазируйте!Вы можете заказать (помимо email) доставку почтой настоящего бумажного письма. Письмо придёт в аккуратном почтовом конверте через год, пять или десятки лет, когда Вы о нём уже забудете.

Сделайте приятный сюрприз сами себе или своим друзьям!
Наш сайт поможет переправить Вас одновременно и в прошлое, и в будущее через настоящее.

Загадайте свое желание, напишите его, отправьте в будущее и убедитесь через месяц (год или десятилетия), что желания исполняются!

Приложение Vkontakte
Наша группа
Наш бот ВК